Vítejte na stránkách o pojištění historických vozidel.

NOVINKA
Havarijní All riskové pojištění od pojišťovny Hiscox
Jako jediný pojišťovací zprostředkovatel na českém trhu Vám zprostředkujeme pojištění Vašeho historického vozidla HAVARIJNĚ.
A to all riskově. Nejen proti krádeži či odcizení!
Podmínky: stáří vozidla min. 30 let, pojistná částka minimálně 675.000,- Kč (25.000 EUR), aktuální znalecký posudek od schváleného znalce,
spoluučást 1.000 EUR, platba pojistného do zahraničí, sazba pojistění 1 % z pojistné částky (s přihlédnutím
k vybraným parametrům dle dotazníku pro pojiťovnu jako např. místo parkování vozidla, počet uživatelů a roční km nájezd).

Podrobněji na tel. 731 512 232 nebo e-mailu info@dunker.cz.

Vážení milovníci a majitelé historických vozidel. Rádi bychom Vás požádali o pár minut Vašeho drahocenného času a vyplnění dotazníku
k pojištění historických vozidel. Jde o anonymní dotazník, nikde nebudeme požadovat Vaše kontaktní údaje a jiná data. Chceme se jen dozvědět, co si o tom myslíte Vy.
Děkujeme za Váš čas a Váš názor - zde.

DŮLEŽITÁ INFORMACE
Podařilo se nám navázat na kontakt s německým makléřem a německou pojišťovnou a oba tyto subjekty mají zájem nabízet v Čechách HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ historických vozidel.
Právě probíhají jednání o podmínkách pojištění a o podmínkách spolupráce.
Věříme, že veškerá jednání proběhnou dobře a v nejbližší době začneme společně a prostřednictvím těchto dvou partnerů havarijní pojištění veteránů za přijatelných podmínek nabízet.
Držte nám palce a sledujte dále náš web a facebook.
Děkujeme za přízeň a těšíme se na den, kdy Vám budeme moct oznámit, že spouštíme jako první v Čechách dostupné havarijní pojištění historických vozidel.
tým Dünker s.r.o.

Nejčastější příčiny nehod veteránů odhalila studie Allianz centra pro technologii
Během teplých letních měsíců se na silnicích můžeme častěji setkávat s automobilovými veterány. Vozidla, která jsou často starší více než padesát let, přitahují svojí elegancí zájem ostatních řidičů.
Zobrazit celý článek

Více informací naleznete v časopisu OldTimer na www.oldtimermagazin.cz.

Zde naleznete odkaz na stránky Auto Motor Sport Oldtimer www.Auto Motor Sport Oldtimer.cz.